ارتباط با ما ارتباط با ما

درباره دفتر

دفتر پژوهش های اسلامی مدرسی توسط مرحوم آیت الله حاج سید محمد مدرسی(ره) کار خود را در جهت پاسخگویی به سؤالات دینی و دریافت وجوهات شرعی آغاز کرده و بعد از رحلت ایشان مسئولیت این امر را خلف صالح ایشان آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی(حفظه الله) بر دوش کشیده اند .
از آنجا که حضرت آیت الله سید محمد مدرسی(ره) و بعد از ایشان فرزند بزرگوارشان، مورد اعتماد و نماینده عموم مراجع مورد تأیید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بوده اند لذا از قدیم الایام این مکان محل رجوع مقلدین مراجع معظم تقلید جهت پرسش سؤالات شرعی و پرداخت وجوهات شرعی اعم از خمس، زکات، کفاره، رد مظالم و ... بوده است .
این دفتر در تمام ایام سال به جز جمعه ها، صبح ها از ساعت 8 تا نماز ظهر و عصر و بعد از ظهر از ساعت 16 تا نماز مغرب و عشا دایر می باشد .
تلفن های دفتر جهت پرسش سؤالات شرعی:

36222930، 36224731


نمابر:

36224735

 

آدرس:
یزد، خیابان امام خمینی(ره)، مقابل مقبره شهید آیت الله صدوقی(ره)، کوچه شهید خرمیان، دفتر پژوهش های اسلامی مدرسی

 

**************************************************

درباره مرکز
به منظور تبیین روز آمد اندیشه دینی در جهت پاسخگویی به پرسش های بنیادین و رفع و دفع آسیب ها و شبهات مطرح در حوزه دین، مرکز مطالعات و پاسخگویی به سوالات دینی"أهل الذکر" تحت اشراف آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی(زید عزه) با همکاری جمعی از طلاب راه اندازی شد.
با توجه به اهمیت فضای مجازی و فراگیر شدن شبکه های اجتماعی، وظیفه اصلی این مرکز پاسخگویی به سوالات وشبهاتی است که به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه های اجتماعی، رایانامه و سامانه پیامک به مرکز می رسد.
حوزه های پاسخگویی:
•      احکام و فقه
•      کلام و عقاید
•      قرآن و حدیث
•      تاریخ
•      اخلاق و عرفان
•      مشاوره اسلامی
 

1. سایت:

www.smodaresi.ir

 

۲. رایانامه

info@smodaresi.ir

۳. سامانه پیامک(فقط احکام):

100000300400

• به کانال ما در ایتا بپیوندید:

 

https://eitaa.com/m_ahlozzekr